Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Zielone światło dla mężczyzny

Panowie to płeć bardziej konkretna lub mniej subtelna w zależności od tego, czy chcemy na rodzaj męski spojrzeć okiem przychylnym trochę bardziej lub trochę mniej. Niezależnie jednak od formy wyrażenia tego oczywistego faktu, panowie mają niemal zawsze problem z odczytywaniem subtelnych wskazówek i sygnałów od kobiety, że jest zainteresowana, a oni powinni ruszać do boju. Jednym z najbardziej oczywistych sygnałów tego typu jest uśmiech.

Uśmiech kobiety

Uśmiechać się można na różne sposoby: od uśmiechu szyderczego i drwiącego przez przyjemny uśmiech towarzyski, aż po uśmiechy zalotne i wyzywające. Kiedy flirt ma się dopiero zacząć, kobieta będzie wysyłała w kierunku mężczyzny bardzo delikatne, zalotne i zdecydowanie nieśmiałe uśmiechy. Jest to najlepszy sygnał do tego, że powinien ruszyć do boju, ponieważ kobieta jest nim zainteresowana.

Tego typu uśmiech jest najbardziej bezpośrednim sygnałem, na jaki może liczyć mężczyzna, więc powinien go wypatrywać w sposób aktywny. Nie powinno to być aż tak bardzo trudne, ponieważ kobieta zawsze przygotowuje się do momentu, w którym uzna wreszcie, że wysłanie tego sygnału jest dla niej bezpieczne. Zrobi to za pomocą dłuższych spojrzeń, łapania kontaktu wzrokowego, a czasami też wykorzysta inne, subtelniejsze przekazy z arsenału języka ciała.