Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Skąd wiadomo, że zdjęcie coś ukrywa?

Jedną z najważniejszych zasad randkowania w Internecie jest to, aby przy zakładaniu profilu randkowego zadbać o wstawienie odpowiedniego zdjęcia. Bez zdjęcia nie ma nawet co próbować, ponieważ większość osób omija takie profile szerokim łukiem.

Można być nawet niezbyt urodziwym człowiekiem, ale nie można być niewidzialnym. Sęk w tym, że takie podejście skutkuje bardzo dużą kreatywnością przy tworzeniu fotografii profilowych.

Od razu widać, że coś jest nie tak

Zazwyczaj takie więcej ukrywające niż pokazujące zdjęcia na portalach randkowych, wykonywane są z bardzo dużego kąta. Nie jest bowiem tajemnicą, że robienie zdjęć z góry wyszczupla. Z kolei zdjęcie z boku pokaże tylko połowę twarzy i sylwetki. Inne dziwne kąty ukryją jeszcze więcej naszych niedoskonałości.

Starą sztuczką jest też słabe oświetlenie. Jest ciemno, więc niewiele widać i o to chodzi.

Zdjęcie bardzo niskiej jakości? To typowa zagrywka w sytuacjach, kiedy ostatnie kilka lat nie było dla nas łaskawe. Słabe zdjęcie to zazwyczaj stare zdjęcie, które niekiedy ma nawet i dekadę.

Jeszcze inny pomyśl to zdjęcia z wakacji lub z samochodem kolegi. Tworzą one mylne wrażenie, które potem szybko mija, zwłaszcza kiedy miłośnik wyścigowych samochodów przybędzie do nas na rowerze.