Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Kiedy czujesz tremę przed pierwszą randką

Umawiając się na pierwszą randkę, nie zależnie od tego czy jest to spotkanie w kawiarni czy randka online, zwykle czujemy tremę i skrępowanie, zastanawiamy się co zrobić aby jak najlepiej wypaść. Dla jednych pierwsza randka, jak każda inna, zaliczana jest do przyjemności i doskonałej zabawy, inni czują się na pierwszej randce jak na rozmowie o pracę. To oczywiste, że na pierwszym spotkaniu denerwujesz się, zastanawiasz jak zostaniesz oceniony, a co najważniejsze niezmiernie zależy Ci aby zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Znajdź swoje zalety i pozytywy

Najważniejsze to pozytywne nastawienie. Jeżeli znajdziemy w sobie wszystkie swoje zalety i zrobimy wszystko, aby je na pierwszej randce umiejętnie wyeksponować, z pewnością zrobimy dobre wrażenie na rozmówcy. Nie ważne czy będzie to portal randkowy i pierwsza randka internetowa, czy też umówimy się na pierwszą realną randkę w pobliskiej kawiarni.

Musimy zapomnieć o tym, że inni mogą źle o nas pomyśleć, niezręczne zachowanie i zwyczajne gafy zawsze zamienić w żart, po prostu pozytywnie nastawić się do randki online, nie zależnie od tego jak w rezultacie przebiegnie.

Nerwy i trema przed pierwszą randką w niczym nie pomagają, warto pamiętać że osoba z którą się umówiliśmy też wybiera się na pierwszą randkę i z pewnością jest tak samo zestresowana jak my. Im wcześniej odpuścimy i wrzucimy na luz, tym szybciej zaczniemy się dobrze bawić.