Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Czy panowie są zniewieściali?

Rozmowy z singielkami pojawiającymi się na portalach randkowych pokazują dość ciekawy obraz współczesnego mężczyzny, a przynajmniej wycinek tej populacji. Wskazują one bowiem na coś, co w pewnym stopniu wydaje się być zapomnianą już modą, ale z drugiej strony, czymś przynajmniej w niewielkim stopniu zinternalizowanym.

Zamiana tradycyjnych ról

Kiedy singielki mówią, że nie są zainteresowane związkami, ponieważ potencjalni partnerzy są zniewieściali, mają na myśli zazwyczaj to, że mężczyźni bardzo upodobnili się do kobiet w kwestiach… których kobiety domagały się jeszcze całkiem niedawno.

Chodzi tutaj przede wszystkim o dbałość o wygląd, liczenie się z opinią innych w tym względzie oraz o wyrażanie uczuć. Nietrudno jest tutaj przypomnieć sobie określenie „metroseksualność”. Singielki narzekają, że mężczyźni stali się znacznie bardziej zaaferowani swoim ja i podobnie jak kobiety, domagają się teraz uwagi, pochwał i komplementów.

Można zażartować, że warto uważać czego sobie życzymy, ponieważ może się to spełnić i wtedy będziemy mieli kłopot. W tym wypadku problem jest jednak dość poważny, przynajmniej z perspektywy pań po trzydziestce, które nie potrafią sobie znaleźć „męskiego” mężczyzny.