Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Obiektywne związki

Działanie w związku w sposób obiektywny jest bardzo trudne samo w sobie, ponieważ wszystkie związki muszą się opierać na emocjach. Jeśli związek został rozpoczęty za pośrednictwem portalu randkowego, często pojawiają się dodatkowe wyzwania dla obiektywności i jest ona jeszcze cenniejszą wartością. Co przez to należy rozumieć i jak działać w oparciu o kryterium obiektywności, by związek był udany?

Do czego stosować naszą obiektywność?

Wyzwanie jest naprawdę niebagatelne, ponieważ naszą obiektywność musimy stosować przede wszystkim w stosunku do siebie, ale także do zachowań partnera, czyli musimy pokonać naszą wrodzoną miłość do siebie, jak również podejść chłodno do kwestii, które zwykle płoną.

Portal randkowy jest bowiem miejscem, gdzie spotykamy się na odległość, a do tego siłą rzeczy monogamia jest w dużej mierze ograniczona. Normalnym przecież jest, że na portalu randkowym rozmawiamy też z innymi osobami, więc nie możemy za to winić partnera czy partnerki.

Z drugiej strony, jeśli nasz związek zaczyna się już jako tako rozwijać, inne znajomości powinny być szybko i skutecznie wygaszane. Nie ma znaczenia, że „tylko rozmawiamy” z kolegą Markiem. Nasze działanie obiektywnie rani drugą osobę i musimy mieć tyle obiektywizmu, żeby to rozumieć.