Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Kiedy przychodzi czas na pierwszą randkę?

Jedną z najtrudniejszych decyzji dla osób odwiedzających portale randkowe jest to, kiedy z pozycji niezobowiązującego flirtu w Internecie, czyli randek internetowych, przerzucić się na randki klasyczne. Jak znaleźć odpowiedni moment?

O czym z nią porozmawiasz?

Randki internetowe oparte są przede wszystkim na rozmowie, bo trudno je oprzeć o coś innego. Na portalach randkowych trudno potrzymać kogoś za rękę. Jest to jednak bardzo dobra rzecz, ponieważ pozwala nam na inne gładkie przejście do spotkania prawdziwego.

Rozmawialiście o czymś i macie kilka tematów do podjęcia przy najbliższym spotkaniu? Oznacza to, że czas na to spotkanie nadszedł. Na pewno nie będziecie siedzieć ze sobą w ciszy.

Czy jesteś gotowa na spotkanie?

Panie mają tutaj trochę trudniej, ponieważ w ich przypadku dochodzą kwestie związane z bezpieczeństwem i zaufaniem. Dlatego pytanie, które trzeba sobie zadawać, to czy ufa się człowiekowi proponującemu spotkanie w realu.

Nawet jeśli odpowiedź jest pozytywna, warto najpierw wyciągnąć trochę informacji o tej osobie i upewnić się, że znajomość trwa dłużej niż kilka dni. Nie chodzi nawet o bezpieczeństwo, ale o jakąś realną nić porozumienia i szanse na naprawdę udany czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *