Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Efekt „wow!”

Kiedy odwiedzamy portale randkowe, zazwyczaj wyobrażamy sobie, że spotkamy dzięki nim kogoś wyjątkowego. Zwłaszcza w przypadku kobiet przekonanie o tym, że książę z bajki jest na portalu internetowym na wyciągnięcie kliknięcia to prawdziwa plaga.

Nie należy jednak zakłamywać obrazu świata i twierdzić, że tylko kobiety czekają na osoby idealne dla siebie i mają wręcz niepoważne wymagania. Panowie także bardzo często oczekują od partnerki nie wiadomo czego i wielu z nich właśnie z tego powodu nie ma szczęścia w miłości.

Czego tak naprawdę szukamy?

Spora część użytkowników portali randkowych liczy na tak zwany efekt „wow”, czyli na wręcz zdruzgotanie tym, jak wspaniała jest druga osoba i jaki to ideał udało nam się znaleźć. W praktyce takie coś się nie pojawia, ale i tak w oczekiwaniu na pana idealnego decydujemy się w końcu na randkę z tym namolnym Januszem1990.

W czasie spotkania z nim jest przyjemnie, rozmawia się fajnie, ale nikt nie ma poczucia, że właśnie odlatuje na księżyc. Wracamy do poszukiwań księcia. I w ten sposób tracimy szansę na wspaniały związek.

Portal randkowy jest w stanie znaleźć nam osobę, która do nas pasuje. Z takimi osobami właśnie tworzy się związki i takie osoby są przepisem na szczęście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *