Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Dobre słowo każdego dnia

Na dobry i udany związek jest całe mnóstwo prostych recept. Ich wspólną cechą jest to, że niewiele dają. Nie ma bowiem prostych rozwiązań dla złożonych problemów. A na populizm można się nabrać, co wykorzystują politycy, ale jak każde naginanie rzeczywistości, prędzej czy później takie proste recepty wykażą swoją nieadekwatność.

Nie oznacza to jednak, że nie należy z nich korzystać, ponieważ nie załatwiają wszystkich problemów, ale jeśli są celne, mogą być dodatkową pomocą. Tak właśnie jest w przypadku rady, która mówi nam, że każdego dnia warto jest dać sobie nawzajem przynajmniej jedno dobre słowo.

Coś ciepłego każdego dnia

Jedno dobre słowo naprawdę może dużo zdziałać, jeśli jest naszą rutyną i elementem każdego dnia. Już w czasie randek online warto jest o tym pamiętać i zadbać o to, aby portal randkowy był dla nas medium przekazującym ten promyczek słońca.

Nie chodzi o nic wielkiego, ale o proste kocham cię lub cieszę się, że cię mam, jeśli na słowo kocham jest jeszcze trochę za wcześnie. Świata się w ten sposób nie zmieni i nikt z tego powodu nie zapomni o wszystkich swoich problemach, ale chociażby na chwilę poczuje się trochę lepiej, a to już jest bardzo dużo i zawsze pomaga przypomnieć, że nam zależy.