Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Razem w konkretnym celu?

Nie, nie chodzi tutaj bynajmniej o cel rozumiany jako spłodzenie dzieci czy wspólne wzięcie kredytu hipotecznego. Coraz więcej par kojarzy się nie poprzez poszukiwanie związku i miłości, ale poprzez fakt, że mają ze sobą coś wspólnego lub mają jakieś wspólne plany rozumiane w sposób bardziej przyziemny. Istnieje już nawet niejeden portal randkowy, który nastawia się właśnie na takie kojarzenie par.

Wspólna podróż dookoła świata

Randka online jest oczywiście bardzo przyjemna i pisanie do siebie potrafi być całkiem ekscytujące, ale nic nie przebije spotkania w realu i zrobienia czegoś razem. Osoby badające relacje rodzące się w Internecie zauważyły, że jednym z najlepszych gwarantów stworzenia się związku i jego długofalowego sukcesu nie jest narzędzie dopasowania partnerskiego, taki sam kolor oczu czy podobny wzrost, a chęć robienia podobnych rzeczy.

Czasami jest to coś wielkiego i spektakularnego jak wspólna podróż dookoła świata, ale zazwyczaj mówimy raczej o znacznie bardziej skromnych rzeczach, jak chociażby wspólny jogging, wycieczka po górach, odwiedzenie kilku festiwali muzycznych lub wspólny skok na spadochronie, o którym obie osoby marzyły od dawna, lecz brakowało im impulsu do zrealizowania tego celu.