Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Co nas irytuje w drugiej osobie i co z tego wynika?

Portale randkowe bardzo często są miejscem, na które trafiają osoby przed długi czas pielęgnujące swoją pozycję singla lub po prostu nie zwracające specjalnej uwagi na kwestie związków, zajęte czymś innym.

Dlatego na portalach randkowych można się spotkać z ludźmi, którzy często nie wiedzą, czego tak naprawdę chcą, ale trzeba sobie też zdawać sprawę z tego, że takimi ludźmi zazwyczaj jesteśmy też my sami. Carl Jung zwykła mawiać, że wszystko to, co irytuje nas w innych osobach, prowadzi do poznania nas samych.

Dlaczego się irytujemy?

Randki internetowe i randki tradycyjne bywają dość irytującym doświadczeniem, szczególnie gdy trafimy na nieciekawe osoby. Spotykamy bowiem bardzo różne, zwykle niekompatybilne z nami osoby. Mówi się, że na każdego czeka jego druga połówka i na szczęście jest to duża przesada, co w niczym nie zmienia faktu, że znakomita większość osób jest dla nas nieodpowiednia.

Jakie osoby? Dlaczego?

To głównie zależy od nas samych, nie od innych. Poznawanie tego, co w czasie rozmów na portalu randkowym i potem na randkach online oraz randkach tradycyjnych nas irytuje, powinno nam powiedzieć bardzo dużo na temat tego, czego tak naprawdę szukamy i oczekujemy. Zanim poznamy szczęście w związku, musimy poznać samych siebie.