Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Profil randkowy – jaki powinien być?

W pubie czy dyskotece jesteśmy widziani na żywo i w pełnej okazałości i albo się komuś podobamy albo nie. Możemy próbować zagadywać, podrywać, czarować uśmiechem, wszystkie chwyty dozwolone póki nie dostaniemy wyraźnego kosza.

W sieci od powodzenia nowej znajomości zależy atrakcyjność naszego profilu randkowego. Jeżeli w odpowiednie rubryki wpiszesz ciekawe i adekwatne do swojej osobowości teksty, jeżeli dodatkowo zamieścisz kilka interesujących zdjęć, masz szansę że zostaniesz zauważony w tłumie setek a nawet tysięcy profili randkowych.

W portalach randkowych dziennie loguje się kilkadziesiąt, a nawet kilkaset nowych osób. Nasz profil musi zatem się wyróżniać spośród tysięcy innych profili, abyśmy byli atrakcyjni i wyjątkowi dla tej drugiej płci, która tak ja my poszukuje związku, miłości czy przelotnej przygody.

Pamiętaj o szczerości

Mogłoby się wydawać, że w obecnych czasach prawdomówność jest cechą zbędą, mimo to podczas pierwszego kontaktu, podczas pierwszej randki online, prawdomówność to podstawa. Jeżeli nasze kłamstwa wyjdą już na początku znajomości internetowej, nawet jeżeli ujawnią się one na pierwszej randce w realu, z pewnością zostaniemy przekreśleni.

Nikt nie zaufa osobie, która już na starcie oszukuje i kłamie. Dlatego jeżeli chcesz, aby Twoja randka zakończyła się sukcesem, aby zawarta znajomość na portalu randkowym była przepustką do trwałego związku, pamiętaj o prawdziwym opisie w profilu oraz prawdziwych i nieretuszowanych zdjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *