Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Naturalność i prostota kluczem do sukcesu

Zarejestrowałaś się na portalu randkowym, wypełniłaś swój profil randkowy, wstawiłaś zdjęcie i co dalej. Teraz zastanawiasz się czy to ty powinnaś rozpocząć konwersację z mężczyzną, który akurat wpadł ci w oko, czy powinnaś czekać na jego zaczepkę.

Portal randkowy rządzi się innymi prawami i już dawno zostało jasno określone, że kobieta i mężczyzna na równi mogą rozpoczynać konwersację czatową i nie zostanie to z pewnością źle odebrane. Istnieją jednak zasady, do których powinnaś się właściwie ustosunkować.

Nie zadawaj zbyt dużo pytań

Randka online to nie rozmowa o pracę, dlatego nie można wciąż zadawać pytania, na które druga strona według ciebie powinna odpowiadać. Rozmowa na czacie powinna być swobodna, naturalna i nie powodująca zakłopotania u żadnej ze stron. Na pytania przyjdzie jeszcze czas. Na razie spróbuj być zwyczajnie zabawna i interesująca.

Co to znaczy naturalność i prostota?

Najważniejsze, aby być sobą. Dotyczy to zarówno dodanego zdjęcia profilowego, ułożenia właściwego opisu randkowego oraz naturalności w rozmowie z nowo poznanymi mężczyznami. Jeżeli będziemy udawać kogoś innego, szybko wyjdą na jaw nasze kłamstwa, a nowo rozpoczęta znajomość zakończy się niepowodzeniem.