Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Jak poznać kogoś interesującego – kogo właściwie szukamy?

Poznanie „kogoś” to zazwyczaj deklarowany cel u większości osób wybierających się na portale randkowe. Kim jest ten tajemniczy „ktoś”? Na pewno kimś ciekawym, interesującym. Co taki tajemniczy opis oznacza?

Więcej czujmy, mniej myślmy

Zdefiniowanie tego, kim jest ktoś ciekawy, ktoś, kto nas na portalu randkowym zainteresuje, jest bardzo trudne. Niektóre portale randkowe podchodzą do tej kwestii poprzez szkiełko i oko oferując nam różnego rodzaju mechanizmy dopasowania partnerskiego i masę sugestii odnośnie tego, kto może nas potencjalnie zainteresować.

Kryteria minimalne

Inne portale randkowe działają dokładnie odwrotnie i zamiast wnikać w nasze zainteresowania, preferencje i opinie na najróżniejsze tematy, wolą zdecydowanie wskazać nam pierwszą lepszą osobę, która spełnia kryteria minimalne, zwykle płeć, wiek i miejsce zamieszkania.

Oba te podejścia bywają skuteczne i oba zawodzą. Randki internetowe czasami się udają, a czasami nie. Z doświadczeń użytkowników portali randkowych umawiających się na wiele randek internetowych zwykle wynika, że najważniejsze jest to, czy „zaskoczymy” razem, czyli czy uda nam się nawiązać podświadomą nić porozumienia. A tego nie powie nam żadne narzędzie internetowe.