Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Czego pragną kobiety?

Każdy większy portal randkowy przygotowuje zawsze sekcje pozwalające nowym użytkownikom na możliwie łatwe wskoczenie do świata miłości online.

Najpopularniejsze zazwyczaj są poradniki podrywania dla panów. Bywają długie, niejednokrotnie długości całej książki. Wszystkie jednak da się zazwyczaj podsumować w kilku prostych zdaniach. Zaczynając od tego, że trzeba się w ogóle dać zauważyć kobiecie poprzez starannie przygotowany profil, co jeszcze trzeba zrobić?

Pewność siebie i humor

Kobiety odpowiadają na 2-5% zaproszeń od mężczyzn, więc pierwsza randka online niekoniecznie przyjdzie od razu. Czasami wymaga to trochę cierpliwości, nawet jeśli posiada się solidnie przygotowany profil. Ważne jest, by każda znajomość rozpoczynała się z przytupem i z humorem.

Kobiety lubią bowiem być na co dzień silne i niezależne, ale kiedy odwieszą już garsonkę do szafy, chcą być bezpieczne, leniwe i rozpieszczane. Chcą też się dobrze bawić.

Dlatego w czasie poznawania kobiet trzeba być władczym i zdecydowanym, ale nie apodyktycznym, a do tego trzeba się dobrze bawić i w tę zabawę wciągać także partnerkę. Teoria jest tutaj naprawdę banalnie prosta. Odrobina praktyki pozwoli ją łatwo opanować.