Portal Randkowy

Najlepsze Portale Randkowe

Dlaczego nie decydujemy się na rezygnację ze statusu singla?

Czasami to nie nasza nieśmiałość czy „brak szczęścia w miłości” są główna przyczyną pozostawania bez partnera czy partnerki. Często nasza decyzja związana jest głównie z masą wymówek, przez które omijamy portale randkowe i inne możliwości znalezienia miłości.

Singiel w końcu trafił na portal randkowy

Tego typu sytuacje bardzo łatwo rozpoznać, bo jeśli ktoś w końcu trafia na portal randkowy, zazwyczaj ma jakąś wymówkę na to, dlaczego zdarzyło się to tak późno.

Zdecydowanie najczęściej pojawiającą się wymówką jest tutaj to, że nie mamy czasu na związek. Poświęcamy się pracy, rozkręcamy firmę i pracujemy kilkanaście godzin dziennie, łączymy pracę z nauką, mamy dużo innych obowiązków lub po prostu bardzo wciągające hobby.

W innych przypadkach mowa jest głównie o kwestiach materialnych, czyli niewystarczającym dochodzie dla założenia rodziny, braku odpowiednich warunków mieszkaniowych czy konieczności postawienia podstawowych kwestii materialnych jako priorytetu na najbliższy czas.

Wszystko to są wymówki osób, które doszły w końcu do wniosku, że na portal randkowy trafiły bardzo późno. Dlatego warto jest się zastanowić, czy nasze przekonanie o tym, że mamy dobry powód, aby nie szukać miłości, ma na pewno realne podłoże, a nie tylko wymówką.